Přejít na obsah
SEKEL - S0715/1
CENA: 12 190 Kč
FIREMNÍ E-SHOP
PARAMETRY
FUNKCE
Parametry
FUNKCE
POUZDRO
43 mm, ušlechtilá ocel 316L
SKLÍČKO
safírové sklo s oboustrannou antireflexní vrstvou
ČÍSELNÍK
stříbrný, kartáčovaný, aplikované indexy se značkami z materiálu Super-LumiNova
RUČKY
gun metal, potah materiálem Super-LumiNova
ŘEMÍNEK / TAH
22 mm, tah z ušlechtilé oceli 316L, překlápěcí  spona
VODOTĚSNOST
10 ATM / 100 metrů
STROJEK
propojitelný strojek Kronaby BT001, dvouručkový obousměrný mikrokrokový motorek, Bluetooth 4.1 Low Energy (BLE), vibrační motorek, akcelerometr
BATERIE
baterie CR3032, životnost více než dva roky (v závislosti na používání hodinek)
APLIKACE
aplikace Kronaby pro propojení se smartphony Android 5.0 (nebo vyšší verze) a iOS 9
Chytré funkce
HLAVNÍ FUNKCE
Automatické nastavení časového pásma
Vždy včas
Sledování času je lepší nechat na Kronaby. Bez ohledu na střídání časových pásem, budou Vaše hodinky vždy ukazovat přesný místní čas.
Výběr upozornění
Nezmeškejte to důležité
Udržení tenké hranice mezi stálým propojením se světem a přílišným rozptylováním nepodstatnými informacemi, je úkol přesně pro Kronaby, které Vám umožní dostat upozornění na hovor pouze od těch, které si předem definujete.
Odmítnout hovor
Zavěste dotykem
Ve světě stálého připojení je často nevyhnutelnou nutností výbrat telefonáty, které nechcete přijmout. Kronaby Vám to umožní vyřešit stiskem tlačítka přímo na vašem zápěstí, bez nutnosti prácovat s telefonem.
Ztracené hodinky
Neztrácejte čas
Nemúžete-li najít své hodinky, najděte je jednoduše přes aplikaci. Ať jste je nechali kdekoliv, místo kde byly Vaše hodinky naposledy uvidíte na mapě, připojené k Vašemu telefonu.
Životnost baterie
Bez nutnosti dobíjet
Baterie v hodinkách Kronaby vydrží standardně 2 roky podle způsobu jejich používání, takže již nemusíte řešit časté nabíjení nebo přemýšlet jak to udělat.
Dost bylo sezení
Začněte se hýbat
Vstaňte a buďte opět aktivní, dlouhé sezení neprospívá lidskému zdraví. Nechte na Kronaby, aby v tomto ohledu tak trochu přemýšlely za Vás formou decentního upozornění na Vaši neaktivitu.  
Tiché upozornění
Nenásilné vstávání
Volbou tichého upozornění budou vibrace hodinek signálem pouze pro Vás a nebou nikdy vyrušovat okolí.
FUNKCE ČÍSELNÍKU
Další časové pásmo
Ve spojení se světem
Kronaby udržuje Vaše neustálé spojení s okolním světem možností nastavení dalšího časového pásma, které zobrazují ručky na číselníku.
100% denně
Každý krok se počítá
Nejen ze statistik víme, že aktivní styl vede ke zdravějšímu životu. Sledujte na číselníku Kronaby plnění či překonávání Vašich vytyčených cílů. Detailní analýzu pak sledujte ve Vašem smartphonu.
Časovač
Stále v obraze
Správného řízení času je bez dobrých nástrojů často velmi obtížné dosáhnout. Časovač Vám umožní zefektivnit Vaši práci a zaměřit se jen na to podstatné. Správné řízení času je správný běh života.
Stopky
Připravit - pozor - start
Sledujte, za kolik uběhnete kilometr, časy jednotlivých kol, nebo jen čas potřebný k dokončení úkolu. Stopky Kronaby jsou kombinací tradičního pojetí s digitální přesností tak, aby pokryly všechny vaše potřeby sledovat čas.
Datum
Stále aktuální
Mít přehled o aktuálním datu je základem všeho, Kronaby Vám tuto informaci vždy sdělí stisknutím tlačítka. Jednoduché ale vždy důležité.
FUNKCE TLAČÍTEK
Ovládání fotoaparátu
Skvělé fotografie
Díky vestavěnému ovládání fotoaparátu Vašeho smartphonu můžete snadno vytvořit skvělé fotografie. Můžete tak sdílet nezapomenutelné okamžiky společně se svými přáteli.
Ovládání hudby
Vždy po ruce
Vaši oblíbenou hudbu budete mít s Kronaby vždy po ruce kdekoli chcete. Nechte hudbu inspirovat vaše myšlení jednoduchým stiskem tlačítka PLAY a relaxujte s Vašimi oblíbenými skladbami.
Zaveď mě domů
Stálý pocit bezpečí
Svoboda by měla být výsadou každého člověka. Odešlete jednoduchým stiskem tlačítka signál Vaší milované osobě a umožněte jí Vás pomyslně doprovázet na každém Vašem kroku cestou domů.
Najdi telefon
Odložený telefon
Rušné dny Vás někdy donutí dělat věci jinak, než byste chtěli, takže možná zapomenete, kam jsme odložili svůj smartphone. Tlačítko na vašich hodinkách vám umožní zjistit jeho polohu a ušetří Vám tak mnoho času.
Zapamatuj si toto místo
Tady jste už byli
Poznávat nová místa je nedílnou součástí života. Než se do toho však pustíte, ujistěte se, že jste na svých hodinkách Kronaby stiskli tlačítko GeoTag, což Vám umožní najít jednoduše cestu zpět přesně na místo, odkud jste na Vaše dobrodružství vyrazili.
IFTTT
Ovládejte svůj svět
Ovládejte věci ve svém okolí a oblíbené aplikace pomocí hodinek Kronaby a funkce IFTTT. Kronaby budou fungovat jako ovládací tlačítko, které spustí to co si sami vyberete. Například uvařit šálek kávy nebo otevřít garážová vrata. Procházejte stovky služeb a vytvořte si vlastní funkčnost dle Vašich potřeb. Více informací najdete ZDE.
© 2019 | Janeba Time, s.r.o.

Návrat na obsah